• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 130
   کد: 153732
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳

   آگهی تمدید مجدد فراخوان شناسایی پیمانکار ساختمان چند منظوره توحید

   مدیریت اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا در نظر دارد جهت تکمیل و احداث ساختمان چند منظوره توحید واقع در میدان شهدا – ابتدای خیابان توحید با کاربری های پارکینگ ، تجاری و اداری ، از مجموعه پروژه های طرح میدان شهدا ، با مشخصات و اطلاعات زیر را به صورت مناقصه یک مرحله ای به مجریان ، شرکتها و متقاضیان دارای صلاحیت ، توان لازم و رزومه متناسب با پروژه واگذار نماید.
   آگهی تمدید مجدد فراخوان شناسایی پیمانکار ساختمان چند منظوره توحید

   آگهی تمدید  مجدد فراخوان شناسایی پیمانکار ساختمان چند منظوره توحید 

    

    

   مدیریت اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا در نظر دارد جهت تکمیل و احداث ساختمان چند منظوره توحید واقع در میدان شهدا – ابتدای خیابان توحید با  کاربری های پارکینگ ، تجاری و اداری ، از مجموعه پروژه های طرح میدان شهدا ، با مشخصات و اطلاعات زیر را  به صورت مناقصه یک مرحله ای به مجریان ، شرکتها و متقاضیان دارای صلاحیت ، توان لازم و رزومه متناسب با پروژه واگذار نماید. لذا از متقاضیان دارای شرایط ،که تمایل به شرکت در این مناقصه را دارند دعوت می گردد ضمن مراجعه به آدرس مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا واقع در مشهد، خیابان دانشگاه 8 پلاک 37 طبقه سوم (شماره تلفن 6-32230175-051 داخلی(115) و 32215041-051) و در صورت نیاز بازدید از محل پروژه و وضع موجود و همچنین آگاهی از سایر شرایط ، پاکات پیشنهاد قیمت به همراه مدارک و رزومه  کاری خود را حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 1397/5/30 بدون هیچ گونه ابهام و یا کسری مدارک (طبق توضیحات مندرج در اسناد) در پاکت لاک و مهر شده تسلیم مدیریت اجرایی نمایند.

   پیشنهادها در تاریخ 1397/06/04 ساعت 9:30 صبح در محل سالن جلسات مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا بازگشایی خواهد شد . حضور پیشنهاد دهندگان و یا نمایندگان ایشان با ارائه معرفی نامه کتبی و معتبر در جلسه بلامانع می باشد .

   شرایط مناقصه:

   1-      مدیریت اجرایی در رد و یا قبول پیشنهادها مختار می باشد در اینصورت سپرده نفراتی که پیشنهاد ایشان رد شده است، مسترد خواهد شد .  

   2-      شرکتهایی که همزمان (توام)  دارای پایه 1 در رشته های ابنیه و ساختمان و پایه 2 در رشته تجهیزات و تاسیسات هستند ، می توانند در این فرآیند شرکت نمایند. (شرکتهایی که براساس شرایط اعلام شده دارای توان فنی لازم باشند ، با ارائه گواهینامه های لازم اسناد مناقصه را دریافت می نمایند .)    

    

   تبصره : شرکت کنندگان همچنین بایستی در سامانه  vendor.mashhad.ir ثبت نام نموده و یا در پروفایل خود در سامانه تأمین کنندگان (درصورت ثبت

    

    

   نام قبلی) اصلاحات لازم را برای بارگذاری مدارک مثبته ، اقدام نمایند. (الزامی است)

    

    

    

    

    

   3-      سپرده (ودیعه) شرکت در مناقصه  مبلغ 3/880/000/00ریال ( سه میلیارد و هشتصد و هشتاد میلیون ریال) می باشد که متقاضیان  بایستی مبلغ فوق را  به صورت تضمین های نوع (الف) ، (ب) ، (ج) و (هـ -2) ماده (3) مصوبه هیأت وزیران به شماره  42956/ت 28493 هـ مورخ 1382/8/11 در پاکت در بسته (الف) تسلیم مدیریت اجرایی نمایند .

    

   4-      هرگاه نفرات برنده حاضر به انعقاد قرارداد نشوند یا در صورت انصراف نفرات اول و دوم، سپرده آنان  به نفع مدیریت اجرایی ضبط   خواهد شد و از این بابت حق اعتراض نخواهند داشت . 

    

   5-      پس از تعیین نفر برنده (اول) و انعقاد قرارداد با وی تضمین نفر دوم آزاد خواهد شد .

    

    

   6-      هزینه آگهی مندرج در روزنامه ها، (دونوبت) برعهده برنده مناقصه است. (اطلاع از هزینه های آن بر عهده شرکت کننده است)

    

    

   7-      شرکت در مناقصه  و دادن پیشنهاد به منزله قبول شروط ، وظایف و تکالیف شهرداری مشهد مدیریت اجرایی می باشد. برهمین اساس شرکت در این مناقصه هیچ گونه حقی برای شرکت کنندگان ایجاد نمی نماید .(آئین نامه معاملات شهرداری جاری و ساری است)

    

    

   8-      پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر ، مخدوش ، مبهم و یا مشروط، مردود خواهند بود و ترتیب اثر داده نمی شوند. 

    

   9-      نحوه پرداخت ثمن معامله : 15 درصد نقد و 85 درصد غیر نقد می باشد . (از املاک ،  دارائیهای طرح و  امتیازات شهرداری برابر ضوابط و مقررات جاری شهرداری )

   مشخصات : 

   1-      مبلغ برآورد اولیه 1/433 میلیارد ریال (هزار و چهارصد و سی و سه میلیارد ریال) پیش بینی می گردد. (بر اساس فهرست بهای ابنیه ،  تاسیسات مکانیکی و الکتریکی سال 1397) .  

   2-      مبنای محاسبه و پرداخت تعدیل سه ماهه اول سال 1397 می باشد.  

   3-      مدت زمان اجرای عملیات حداکثر 30 ماه می باشد .

   4-      ارائه گواهی صلاحیت دارای اعتبار در رشته های اعلام شده و تاییدیه ظرفیت خالی پیمانکاری الزامی است.

    

   5-      سایر اطلاعات تکمیلی در اسناد مناقصه درج خواهد شد.

    

    

    

    

                                                                                                                                       مدیریت  اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا

    

   تعداد بازدید: 130
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  معاونت اداری و مالی شهرداری مشهد
  معاونت اقتصادی شهرداری مشهد
  معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد
  معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,246,229
  تعداد بازدید امروز : 71
  تعداد بازدید دیروز : 56
  آخرین به روزرسانی : 1398/02/16 09:55
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :

  خیابان دانشگاه، دانشگاه 8، پلاک 37

  تلفن :051-32230175-6
  فاکس :051-32244323
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد