• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 294
   کد: 137576
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   طرح میدان شهدا،‌ از طرح های بسیار خوب شهرداری است

   طرح میدان شهدا یکی از طرح های بسیار خوب شهرداری مشهد است؛ طرح هایی که برای بهبود امر عبور و مرور در تقاطع های غیرهمسطح در نظر گرفته شده، عمدتا به گونه‌ای هستند که مردم برای تردد با مشکل روبرو هستند.
   طرح میدان شهدا،‌ از طرح های بسیار خوب شهرداری است

   به گزارش روابط عمومی مدیریت اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا، احمد نوروزی در گفتگو با خبرنگار ما به تشریح مسائلی پیرامون طرح توسعه میدان شهدا پرداخت و اظهارداشت: این طرح یکی از طرح های بسیار خوب شهرداری مشهد است؛ طرح هایی که برای بهبود امر عبور و مرور در تقاطع های غیرهمسطح در نظر گرفته شده، عمدتا به گونه‌ای هستند که مردم برای تردد با مشکل روبرو هستند.
   نوروزی افزود: طرح میدان شهدا با یک نگاه متفاوتی تهیه شده و در این طرح علاوه بر اینکه بعد اجتماعی میدان بعنوان یک اولویت مدنظر قرار گرفته و بحث بهبود عبور و مرور بعنوان یک وظیفه مورد توجه بوده است؛ از دیگر نکات بارز این پروژه، تامین هزینه های آن از خود پروژه است.
   وی با اشاره به اینکه از لحاظ معماری نیز طرح میدان شهدا جزو طرح های ارزشمند شهری است، افزود: این طرح توسط مشاوران مطرح کشوری تهیه شده و تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای تحقق اجرای طرح صورت گرفته است.
   نوروزی خاطرنشان کرد: ممکن است به روند اجرایی طرح ایراداتی وارد باشد اما در مجموع و در بحث تحقق اهداف، عملکرد خوبی را شاهد بوده‌ایم؛ «مدیریت بهره برداری» نکته‌ای است که در ارتباط با طرح میدان شهدا وجود دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.
   وی با اشاره به برخی انتقادات پیرامون طرح، گفت: خواهشمندیم انتقادات افراد مبتنی بر واقعیات باشد و همراه با انتقاد خود راهکار نیز ارائه نمایند تا مدیریت شهری برای بهبود عملکرد خود از آنها استفاده کند.
   وی افزود: میدان شهدا بزرگترین مرکز تبادل سفر شهر مشهد است و در آینده این تبادل با اجرای ایستگاه قطار شهری، افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد و‌ این مهم، یک پتانسیل بسیار مناسب برای این میدان است.
   نوروزی میدان شهدا را یکی از مراکز تجاری قدیمی و با سابقه شهر مشهد دانست و گفت: با توجه به پروژه های اجرا شده در این طرح، برنامه بهره برداری باید به گونه‌ای تدوین شود که تمام مجموعه با ظرفیت کامل و متناسب با نیاز جامعه مورد استفاده قرار گیرد.
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد، تصریح کرد: میدان شهدا در گذشته بخش های مختلف تجاری را در خود جای داده بوده است؛ بخش عمده تجاری های موجود در عرصه این میدان باید در بخش گردشگری فعالیت نمایند اما سایر پروژه ها می‌تواند در خدمت دیگر اصناف باشد.
   نوروزی در ادامه اشاره خود به بحث مدیریت بهرداری،‌ افزود: این مدیریت براساس مطالعات بازار باید نوع تجاری های هرکدام از مجموعه های تجاری موجود در میدان شهدا را احصا نماید و سپس در تعامل با صاحبان حرف و صنف مربوطه، شاخص های هر حوزه را جذب کند
    

   تعداد بازدید: 294
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  معاونت اداری و مالی شهرداری مشهد
  معاونت اقتصادی شهرداری مشهد
  معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد
  معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,246,276
  تعداد بازدید امروز : 118
  تعداد بازدید دیروز : 56
  آخرین به روزرسانی : 1398/02/16 09:55
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :

  خیابان دانشگاه، دانشگاه 8، پلاک 37

  تلفن :051-32230175-6
  فاکس :051-32244323
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد