• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 97
   کد: 156233
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳

   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد در بازدید از طرح میدان شهدا:

   مدیریت شهری باید با برنامه‌ای مدون از حداکثر ظرفیت فضای میدان بهره‌برداری کند.
   طبقه منفی یک میدان، معبری با کارکردهای قدرتمند شهری است و با امکانات و شرایط محفوظ خود فضایی زنده و پرمخاطب ایجاد خواهد کرد.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد در بازدید از طرح میدان شهدا:

    رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد گفت: شهرداری باید با برنامه‌ای مدون از حداکثر ظرفیت فضای زیرسطحی میدان بهره‌برداری کند.
   به گزارش روابط عمومی طرح بزرگ میدان شهدا ، احمد نوروزی در حاشیه بازدید از طرح میدان شهدای مشهد بیان کرد: کلیه پروژه‌های واقع در طرح میدان شهدا یک مجموعه واحد است که هدف مشخصی را دنبال می‌کنند.
   وی افزود: شرط موفقیت این پروژه تکمیل تمامی پروژه‌های طرح و برقراری ارتباطات پیش‌بینی شده آنها با یکدیگر در سطوح مختلف منفی، مثبت و همکف است که در نهایت با اتمام طرح، نیازمند مدیریت یکپارچه و هماهنگ در زمان بهره‌برداری خواهد بود.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: طبقه منفی یک میدان، معبری با کارکردهای قدرتمند شهری است و با امکانات و شرایط محفوظ خود فضایی زنده و پرمخاطب ایجاد خواهد کرد.
   نوروزی تاکید کرد: شهرداری باید با برنامه‌ای مدون از حداکثر ظرفیت فضای زیرسطحی میدان بهره‌برداری کند و با پیشرفت پروژه، بخش‌های تکمیل شده را در اختیار شهروندان قرار دهد.
   وی در پاسخ به پرسشی در خصوص استراتژی شورای شهر مشهد در خصوص طرح بزرگ میدان شهدا گفت: شرایط خاص اقتصادی حاکم بر کشور و پیشرفت 70 درصدی این طرح نشان می‌دهد که تعریف یک مدل پروژه محور خودگردان چنانچه با محاسبات، آینده نگری و در نظر گرفتن کلیه متغیرهای فنی و اقتصادی باشد، موفق و اجرایی است .
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد اضافه کرد: رویکرد شورای شهر مشهد در این زمینه تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل طرح در این دوره مدیریت شهری است.
   نوروزی افزود: ماهیت و ساختار پروژه‌های خودگردان باید مستقل و دارای حداقل تداخل با سیستم بروکراتیک اداری باشد تا مدیران اجرایی امکان پیشبرد اهداف طرح را داشته باشد.
   وی گفت: وضعیت تراز طرح میدان شهدا نشان دهنده طراحی و مسیر صحیح تعیین شده در طرح بزرگ میدان شهدا است؛ همچنین این پروژه قابل الگوبرداری برای طرح‌های بزرگ شهری است.

   تعداد بازدید: 97
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوند های پرکاربرد
  معاونت اداری و مالی شهرداری مشهد
  معاونت اقتصادی شهرداری مشهد
  معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد
  معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,207,506
  تعداد بازدید امروز : 232
  تعداد بازدید دیروز : 267
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/10 09:58
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :

  خیابان دانشگاه، دانشگاه 8، پلاک 37

  تلفن :051-32230175-6
  فاکس :051-32244323
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد